Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A viber káros hatást gyakorol...

A viber káros hatást gyakorol a telefon szoftverére?! (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Szervízben volt a telefonom, csináltak rajta teljes szoftverfrissítést, cseréltek ki alkatrészeket, elég gatya volt szegény telefon de most jól kikupálták. Mikor átvettem javítva, kaptam egy papírkát mely szerint bizonyos programok, zárójelben pl. viber negatív hatást gyakorolnak a készülékre, hamarabb gallyra vághatják, ezért telepítésük nem ajánlott, csak a saját gyári alkalmazások biztonságosak blabla.. próbáltam erre a viber-dologra rákeresni de semmit se találtam.


Tényleg lassíthatja, megbolondíthatja a telót? Van valami tapasztalatotok, van ennek bármi valóság alapja?


Előre is köszi!



2015. márc. 31. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Lol miféle ratyi szervízben mondták ezt? :'D
2015. márc. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lassíthat egy gyengébb hardvert, de kárt nem okozhat. Gondolom a szolgáltatón keresztül szervizeltetted, nekik meg nem érdekük, hogy viberezz, ezért próbáltak megetetni.
2015. márc. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ez egy sablon szöveg, hogy mossa magát a szerviz a felelősség alól, inkább valami letöltött szoftverre fogják a dolgot. Ez persze úgy, ahogy van, butaság, maximum valóban lassíthatja a készüléket, ha gyenge a hardver.
2015. márc. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, valami ilyesmit sejtettem énis :)
2015. márc. 31. 17:56
 5/5 anonim válasza:
Csak nem a Cordon kft-nél javították a telódat? ott találnak ki ilyen hülyeségeket ,én is dolgoztam ott és mindig a viberre fognak mindent, nagyon gáz az a szervíz. Én biztos nem vinném oda a telómat :D
2015. ápr. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!