Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok segíteni felső...

Tudnátok segíteni felső kategóriában a telefonok közt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Új telefon után nézelődök nagyjából már kialakult, hogy mit is szeretnék venni, de felsorolok itt egy pár mobilt, hogy innen is kaphassak véleményt. Nos új telefonomnak egy Sony Xperia Z3-mat szeretnék venni, azért választottam mert ő nyerte el a tetszésemet nem azért mert, sokkal jobb a többinél hiszen ez nem igaz. Mindenki tudja, hogy minden telefon más és másért jó. De itt vannak még amik szerintem megvásárlásra és használatra méltóak. A készülékeket az én fontossági sorrendemben rakom ki! Amit már egyszer leírtam, de megteszem még egyszer; Sony Xperia Z3, Xiaomi Mi 4, IPhone 6s, Samsung Galaxy Note 4.

Ezek a telefonok keltették fel figyelmemet.

Kérlek segítsetek, esetleg más készülék?

Köszönöm a válaszokat előre is!



2015. márc. 31. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Note 4 vagy i6 Plus. Esetleg várd meg az S6-ot. Vagy ha meg tudod oldani hogy normális gari legyen hozzá, akkor a Xiaomi sem rossz.
2015. márc. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A xiaomik nagyon jók. Én erről tudok nyilatkozni. Itthon is tudsz már venni normális garanciával megbízható helyről.

Én nagyon megszerettem a telefonom. Mi3. Még abban az időben rendeltem, amikor itthon nem nagyon lehetett kapni vagy sokkal drágább volt, mint más EU országból rendelve.

Mára már alig van árkülönbség. Sőt itthon akár olcsóbban is meg lehet venni.

Ezeket tudom ajánlani.

hardverapro.hu keress megbízható eladót aki normális garanciát ad hozzá. Pl mobileman sokan tőle vették. m-xiaomi.hu ez az ő webshopja. Vannak más hasonló eladók akiknek van rendes boltjuk számlát is adnak és hasonlók. Kérdezz rá az eladóknál.

2015. márc. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Xiaomik tényleg jók, de ha rosszak akkor küldheted Kínába javítani, mivel semmilyen hivatalos európai képviseletük sincs, nemhogy garanciális javítóműhelyük...


Z3-al nem lősz mellé, note 4 is jól sikerült, az S6-ot is ajánlani tudom, M9-et nem annyira, most eléggé elszúrták.

Iphone-t én ellenzem mert nekem is volt és tönkrement, + azok is le tudnak fagyni.

Ajánlani tudom még a lenovo vibe z2 prot amiben nem mtk chip van már, szintén nagyon jó vétel csak hatalmas a készülék.

G3-at ne vegyél mert akar mint a **** és gagyi műanyag az egész ház.

2015. márc. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!