Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen rumokat tudnátok...

Milyen rumokat tudnátok ajánlani közép-felső kategóriában?

Figyelt kérdés
Érdekelne hogy 4-től 7000 ft-os árkategóriáig ki milyen rumot ajánlana és az ő személyes véleménye az adott italról (pl. Captain Morgan, Bacardi, Malibu stb.) ill. az is hogy melyik fajtától tartózkodjak. Igazából nem vagyok nagyivó, soha nem is voltam, és ritkán van alkalmam megengedni magamnak olyanokat mint a brandy vagy a rum. Ezért nem is értek annyira hozzá.

2015. márc. 5. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Brugal ha lehet kapni valahol
2015. márc. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bacardinak és a Havanna cluban a kicsit idősebb rumjai nem rosszak. Komolyabbak közül a Flor de Cana 7 illetve 12 évese és az El Doradonak a 12 évesét tudom ajánlani.
2015. márc. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Phoney ***** válasza:

Ha olyat kereseél, amit jéggel már jól el lehet iszogatni, akkor pl. Havana Club Anejo Especial vagy Diplomatico Anejo, illetve bármilyen olcsóbb 7+ éves rum.


Ha valami értelmesebbet akarsz, akkor egyes helyeken 7000 alatt is van Flor de Cana Grand Reserve (7 éves), esetleg Angostura 7 éves vagy Matusalem Clásico. Alig 7 fölött már van Flor de Cana Centenario (12 éves) és Brugal Extra Viejo is.


Persze ezeknek a stílusa sem egyforma, egyesek kimondottan könnyűek, lágy ízűek, mások pedig markánsak, ízesebbek.


A Bacardit szerintem ne erőltesd, még 10e Ft-os 8 évesük se nagy szám. A Havana Club 7 évese nem rossz, de az sem jön ki 7e-ből.

2015. márc. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!