Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia z3compact-tegnap...

Sony xperia z3compact-tegnap szoftwert ftissítettem és teljesen más a menüje. Csináltam gyári beállítást de semmi+elvittem a szolgáltatóhoz ott sem tudták visszaállítani. Marad a szervíz?

Figyelt kérdés
Mégis mit lehetne tenni mert nagyon zavar?!Előre is köszi
2015. ápr. 1. 09:41
 1/7 Wadmalac ***** válasza:

"teljesen más a menüje"

Ez pontosan mit akar jelenteni?

2015. ápr. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Minden más rajta,a beállításoktól kezdve a hívásnapló az üzenetek megjelenítése valamint a telefon feloldása is és már egyes dolgok a beállításokból is hiányoznak.Olyan mintha teljesen más telóm lenne.
2015. ápr. 1. 11:32
 3/7 Wadmalac ***** válasza:

Gondolom most lett a 4.4-ből 5.0.

Ez olyan, mint amikor arra érsz haza, hogy anyu átrendezte a szobádat.

Az sem biztos, hogy rossz, csak elsőre nagyon más és pár dolgot egy ideig keresgélni kell. Aztán rájössz, hogy ez így tényleg jobb.

Vagy nem.

De ne kapkodd el.

Van rá módszer, hogy visszakerüljön az előző rom, de az csak akkor érdemes, ha az új végképp reménytelenül xar.

Szánd rá az időt, ismerd meg az új verziót.

Én is a mai napig keresek funkciókat a 2007-es Office-ban, amiket kívülről tudtam XP alatt a 2003-asban. Mégse cserélném vissza.

2015. ápr. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,nagyon szerettem az előzőt de ez egyáltalán nem tetszik..de meglátom.Ha nem tudnám megszokni akkor gondolom csak szervízben tudják visszaállítani.Az előzővel gyorsabb volt picit
2015. ápr. 1. 11:46
 5/7 Wadmalac ***** válasza:
Lesz még frissítés, bugfix, épül, szépül. Szokd meg, ez a jövő. :)
2015. ápr. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Wadmalac ***** válasza:
Egyébként totál testreszabható ez is, szánj rá időt.
2015. ápr. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megpróbálom,köszönöm :)
2015. ápr. 1. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!