Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy a5 vagy a7?

Samsung galaxy a5 vagy a7?

Figyelt kérdés
Megeri megvenni a hetet vagy nem sokkal jobb?
2015. ápr. 1. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Samsungból semmit se érdemes, vegyél inkább iPhone 4S-t, vagy annál jobbat. Ezek igazi, értékálló telefonok, stabil szoftverrel, és hardverrel párosítva, megfelelő supporttal. Megkérik az árát, de elég egyszer kifizetni, onnantól kezdve nem lesz problémád vele.
2015. ápr. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A7 jobb
2015. ápr. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én Samsung fan vagyok, és tapasztalatból mondom neked hogy ne vegyél A sorozatot! Az A7 - nél fényévekkel jobb az Alpha, és olcsóbb kicsit. Sajnos az A szériát túlárazták picikét.
2015. ápr. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az iphone 4s jó telefon volt, de már nem mai darab ráadásul nagyon pici a kijelzője. Még hogy drága 😃 40-50-ért már veszel olyat és semmire sem jó.


Kérdező: ha csak ez a 2 jöhet szóba, és annyira nem számít az ár, akkor az a7 sokkal jobb. Ha viszont számít az ár, akkor egyik se jó. Legalábbis az áruk nem jó, de mint telefonok kiválóak, főleg az a7. Csak ugye annyiért vannak jobbak is.

2015. ápr. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem csak ezek jonnek szoba csak ezek tetszettek meg kivul belul. De ha tudtok akkor kerlek ajanljatok mar vmit ami jobb:))
2015. ápr. 6. 16:57
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja es miert jobb az alpha?
2015. ápr. 6. 17:15
 7/9 anonim ***** válasza:
[link] Olvasd el!
2015. ápr. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De teljesen mindegy! Pár dologgal gyengébb az Alpha, de én Alphát vennék.
2015. ápr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az alfa is jo, de kicsi a telefon. A5 és a7 körüli méretben kell hasonló vagy jobb?

Ha igen és vonz a fémház, akkor nézelődj a htc-nél.

Ha kompaktságra törekszel, akkor az LG G2, G3 is nagyon jó, az áruk is több mint jó.

Ha egy stílusosra, férfiasra vágysz akkor nagyon ajánlom az xperia z2-őt (nekem is ez van).

A felsorolt telefonok többet tudnak és megbizhatobbak mint az a5 és a7. De ha az alfa mérete megfelel akkor ugye jó alternatíva az alfa, a sony xperia z3 compact. Ugyancsak ha vonz a fém, akkor a régebbi htc one m7 (Ez az a7 szintjén van, csak kisebb).

2015. ápr. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!