Damon and Elena kérdése:

Help légyszives?

Figyelt kérdés
Két napja a Sony xperia Z3 compactomat beleejtettem a kádba és utána még fel tudtam tölteni, de most nem tölt a töltő jó, mert a tesóm telefonját feltölti . Mit csináljak a telefonnal ?? Mi lehet a baja ??? Segítsetek légyszi nagyon kétségbe vagyok esve. (a helyesírási hibákért bocsi ) ??

2015. ápr. 3. 16:35
 1/8 b95 ***** válasza:
Alapvetően az a baja, hogy amikor beejtetted, utána nem kikapcsoltad, hogy amíg nem szárad meg, hanem még jól rá is töltöttél, hogy tuti rövidzáras legyen a telefon áramköre.
2015. ápr. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocsi rosszul írtam másnap töltöttem fel
2015. ápr. 3. 16:46
 3/8 A kérdező kommentje:
De alapvetően akkor sem volt baja amikor kiszedtem a vízből úgyhogy nem kapcsoltam ki csak letöröltem .
2015. ápr. 3. 16:47
 4/8 b95 ***** válasza:
100%
Na jó, de ha letörlöd, attól még a csatlakozójába folyhatott be ugyanúgy víz, azt meg nem tudod csak úgy letörölni.
2015. ápr. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És valami ötleted van hogy mit csináljak vele?Mert nekem gőzöm sincs.
2015. ápr. 3. 16:59
 6/8 b95 ***** válasza:

Azt még meteheted, hogy hagyod x ideig, hátha másnap sikerül feléleszteni.


Az biztos, hogy a garanciának búcsút inthetsz, szóval ha nem sikerül feléleszteni, akkor jöhet pénzért való javítás, a szervizben.

2015. ápr. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! :)
2015. ápr. 3. 17:21
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos hogy a garanciának búcsút inthetsz... Mivel minden csatlakozó kialakítása vízálló... Akkor ázhat be, ha valami elmozdul benne. Nekem volt már medencében a z3c-m és semmi baja nem volt...

Beviszed a szervizbe és azt mondod, hogy esőben telefonáltál, kész. Nem kell egyből megijedni, kreatívnak kell lenni. Haver z1c-jét is így csinálták meg!

2015. ápr. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!