Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem olcsó pénzért iphone 6...

SchnellVP kérdése:

Vettem olcsó pénzért iphone 6 gold-ot. Mikor felkapcsolom androidot ír ki nem pedig apple-t. Miért?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 3. 20:04
 1/6 Zakathol ***** válasza:
100%
Mert nem vettél iPhone 6 gold-ot.
2015. ápr. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Tengor ***** válasza:
100%
Szerinted? Egy gagyi klónt sikerült venned. Vidd vissza az eladónak!
2015. ápr. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kedves gyerekek, mai lecként: Ne vegyél olcsó pénzért iphone 6 gold-ot.

Hogy miért?

Mert rábszol, azért.


Amit neked eladtam, remélhetőleg busásan 50.000 ft fölött, az cimbi...egy klón, replica, vagyis..nem valódi, tudod, mint a miki egér.

2015. ápr. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kérdező.. ***** válasza:
100%
Ezt jól benézted.
2015. ápr. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindig amikor ilyesmit hallok nem hiszem el, hogy emberek ilyen hulyek birnak lenni, de eltoltesz 10 percet itt a gyk-n az elektronikus eszkozok temakorben es vilagosan latszik hogy borzaszto nagy az Isten allatkertje...Es erted, nem az van hogy bekapcsolja, konstatalja hogy szart vett es elsullyed szegyeneben, nem, tart meg boven a tagadas fazisa es kiirja ide is, mintha nem o lenne a hulye...Elkepeszto.
2015. ápr. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát most nem mondom, hogy nem érdemelted meg :D

Olcsó pénzért nem lehet prémium cuccokat venni, pláne nem Apple terméket. Aki erre magától nem jön rá...

2015. ápr. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!