Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Alpha vagy A3?

Samsung Galaxy Alpha vagy A3?

Figyelt kérdés
Mindket telefon tetszik kulsore,csak nem tudom eldonteni melyik a jobb. Mar utana neztem,de halas lennek ha olyanok is tudnanak irni,akiknek van a ketto kozul valamelyik. Az alphaval az a bajom hogy elvileg nem tul jo a kepernyofelbontasa es hogy nem lehet kicserelni a memot. Viszont gyors,es egesz jo a fenykepezoje. Az A3ba meg az zavar hogy annak nem tul jo a kameraja elvileg,ami nekem fontos lenne. De ennek a kulseje valamivel jobban tetszik. Illetve nem lehet levenni a hatlapot es gyorsabban melegszik a femhaza miatt. Melyiket ajanlanatok,nektek melyik "valt be" jobban?

2015. ápr. 4. 01:40
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Az A3-mal én maximálisan meg vagyok elégedve,programok nem akadnak,wifi,internet nem zórakozik,csak jót tudok róla mondani. Több az előnye mint a hátránya

A másikat nézd meg Mobilarénán

2015. ápr. 4. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Alpha: 4,7" 1280x720 felbontás

A3: 4,5" 960x540 felbontás


Ja, és az Alpha-ban lévő hardver majdnem 3x erősebb mint ami az A3-ban van.


Az A3 viszont full fém, az Alpha-nak csak a szegélye.


Dönts te.

2015. ápr. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kérdező.. ***** válasza:
Mindkettő túl van árazva.Kb a felét érik.Az alpha akksija pedig borzalom.
2015. ápr. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Az Alpha egy csúcskategórias telefon ,míg az A3 ,,csak" egy felső középkategóriás készülék! Itt az a kérdés ,hogy van-e mindkettőre pénzed? Ha erre a válasz: igen, akkor az alphát

részesítem előnyben mind: kamera,processzor és FELBONTÁSban!!!

2015. ápr. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Tegnap megneztem mindkettot a media marktban,es nem ertem miert irtak hogy az alphanak nem jo a kepernyofelbontasa,szerintem semmi baja. Szerintem azt fogom valasztani,osszessegeben az tetszik jobban

Koszonom szepen a segitseget mindenkinek:))

2015. ápr. 5. 18:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem samsung galaxy a3-om van semmi baja királyul müködik még egyszerse fagyott le kamerája is jó és nagyobb mint az Alpha alpha hülyén van megcsinálva, igaz az a3-om nem annyira olcsó de megéri:)
2015. jún. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!