Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Virusos BEEX CONQUEST, nem...

Virusos BEEX CONQUEST, nem engedi eltavolitani, mert a rendszerbe irta be magat a virus, mi a teendo?

Figyelt kérdés

Tegnap letoltottem playbol a task killert es ezek szerint virussal volt megaldva.. Azota 2× visszaallitottuk a gyari beeallitasokat, de ugyanugy ott volt rogton :s

Kinguser.apk --> ezt kene elvileg letorolni, de nem engedi

Orokke reklamokat pakol be es "lucky try" egyeb ikonokat tesz ki a kezdokepernyore.. Otlet?


2015. ápr. 5. 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha a gyári visszaállítás sem segít akkor már lehet hogy csak a szerviz maradt. Még azt megpróbálhatnád hogy letöltöd a Malwarebytes Anti-Malware programot, és futtatsz egy vizsgálatot. Talán segít leszedni.

[link]

2015. ápr. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nem igen akarom szervízbe vinni mert az egyik telefonomat konkrétan ott tették tönkre........ ><

nem segített a gyári visszaállítás, és már kb a 6odik vírusirtót szedem le. az első talált 7et, ebből 1 db-ot eltávolított (letörölte a fertőzött appot) és ennyit tudott tenni.... a többit nem tudja törölni, mert rendszerfájlban van... egyik oldalon olvastam, hogy a kinguser.apk -t kell letörölni, de nem engedi.. illetve, ahogy letörlöm már ott is van ugyanúgy..



amit még nem nagyon értek, hogy elvileg ez a "kinguser" ez tört androidhoz van, nem?? nekem pedig eredeti minden rajta :| ! másik: azt is írták hogy van egy "fake Settings" amit meg is találtam, de törölni nem lehet !?... ez mi a fene?? :(

2015. ápr. 5. 10:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, de elég furcsa. Én amikor rootoltam a telefonom, egy kinguser nevű program települt fel, de nincs vele probléma. Sajnálom de nincs ötletem, talán a többiek még tudnak segíteni.
2015. ápr. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de mi nem rootoltuk...!!tehát.. egyáltalán mit keres rajta ez a bánat kinguser.apk ?? nagyon ki vagyok borulva már :s tegnap este óta ezzel szenvedek
2015. ápr. 5. 11:20
 5/7 xantimiki válasza:
eset mobile security mindent megold
2015. máj. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 L.Pisti válasza:
Sziasztok! Nekem is hasonló problémám lenne kb 1 hette a sony xperia z c6603-as telefonom laggolnak a képernyők és egymásra dobja őket probaltam gyári visszaállitast és high reset-et is de ugyanaz van. A virusirtom nekem is ezt a gyárilag telepittett Kingusenekem is ezt programot találja veszélyesnek és emiatt nem tudok lolipopot teni rá. Viszont nekem sem törli le. Eset sem és az avast sem segit nem tudom letörölni. Pls tsegitsetek!
2015. jún. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ido kozben kiderult hogy gepre kell valami programot ratenni ami a telo rendszer fajljait is mutatja es azzal leszedni.. sajnos nem volt alkalmunk kiprobalni, mivel a telefon tonkrement (hangszoro megdoglott, kicsereltek, de aztan a sim olvaso nem mukodott szoval ismet szervizbe van 1 honapja..)
2015. jún. 29. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!