Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell eltávolítani...

Davyd921 kérdése:

Hogyan kell eltávolítani Windows 7 op. Rendszerbe programok . Exe-s fájlokat?

Figyelt kérdés

Semmi vírus nincs gépen (jogtiszta vírus irtóval vizsgáltam át a rendszer összes meg hajtóját le, és csökkentett módba is elvégeztem.

Malwarebytes programmal is átvizsgáltam a rendszert.

.exe-s fájlókhoz tartozó programok el lettek távolítva



2014. júl. 16. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél?
2014. júl. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pl: Weplayer.exe HpUI.exe
2014. júl. 16. 14:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez sok mindenre csak a kérdésre nem válasz.
2014. júl. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Úgy van,hogy egy ismerősöm át küldtem nekem Watch Dogs játékot letöltöttem meg minden amikor telepítettem játék akkor ezek is települtek vele valahogyan HpUI.exe, Webplayer.exe, több exe is van ami testreszabás menüpontból nem tudom kitörölni.
2014. júl. 16. 15:16
 5/5 tabaki ***** válasza:

Láthatólag még mindig nem tiszta, hogy az .EXE más számára nem azt jelenti, mint neked.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__5..

Windowsban majdnem minden futtatható fájl (vagyis program) .EXE kiterjesztésű ("executable", futtatható). Te nem exés fájlokat akarsz eltávolítani, hanem bizonyos nemkivánatos programokat. Tehát ne az exére kérdezz rá, mert így mindig értelmetlen lesz a kérdésed. Tulajdonképpen ilyesmit akarsz megtudakolni:

"Hogyan tudok megszabadulni a HpUI.exe, MoveOnBoot.exe, Buenosearch.exe, Webpalyer.exe programoktól?"

Így talán van rá remény, hogy nem csak értetlenkedést és bosszankodást vált ki a kérdésed.

2014. júl. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!