Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válasszam?

Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Nokia Lumia 830- 239€

Xiaomi Mi3- 245€

Huawei Ascend G7- 225€



2015. ápr. 5. 09:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömnek a xiaomi van egész jó telefon én azt ajánlom a Huawei és a xiaomi androidos a Nokia pedig csak was ezért nokiára jóval kevesebb alkalmazás is lenne
2015. ápr. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lumia! Stabilabb és gyorsabb az Androidnál. Nekem Lumia 535 van, és egyszer sem fagyott le. Ja, és csak akkor indul újr, ha frissítést telepít, ami szerencsére elég gyakran van.
2015. ápr. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok: a félreértések elkerülése végett, a szerencsére sok a frissítés nem azért van ott mert rossz a rendszer, hanem mert foglalkoznak a fejlesztők a rendszerrel.
2015. ápr. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 kérdező.. ***** válasza:
Mi3,de ha sok frissítésre vágysz akkor nexus 5.
2015. ápr. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Esetleg lenovo p70
2015. ápr. 5. 10:27
 6/9 A kérdező kommentje:
Voltmar Wpm es androidom is , tudom milyenek
2015. ápr. 5. 10:28
 7/9 anonim ***** válasza:

Két Androidos közül inkább Xiaomi, Lumia 830 meg egy középkategóriás készülék, amúgy is nehéz lenne a két telefont összehasonlítani, a két teljesen más OS miatt, de így még nehezebb.

Xiaomi Mi3 a Lumia 930 szintjén van.

2015. ápr. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kamerát nézve melyik a legjobb?
2015. ápr. 5. 10:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Xiaomié nagyon jó semmiképp se a Windows phonet válaszd ilyen árban az android nagyon stabil a nokiás kommentelőnek 20ezres telója van annyiért tényleg kicsit akadnak az androidok de ilyen áron a xiaomi q gyorsabb + több app van rá
2015. ápr. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!