Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobile előfizetés, családi...

T-mobile előfizetés, családi kedvezmény? (fontos)

Figyelt kérdés

Milyen részletek vannak a családi kedvezménynél? (t-mobile)

Kéne még hozzá egy előfizetést kötni, mert nem 30as vagyok. Tudok róla, hogy havonta ez Kb. 1500Ft (családi kedvezmény). De ha kötök egy előfizetést, akkor annak van valami havi díja? Mást nem akarok hívni, csak azokat akik a kedvezménybe benne vannak.

+ még az, hogy úgy tudom, hogy kell hozzá havi jövedelem, de ha valakinek munkanélkülije van csak az is számít? Nem tudom meddig lesz és mennyi.

Köszi előre.


2010. febr. 18. 20:51
 1/5 anonim válasza:

Ez úgy van ,hogy kell mindenféleképpen egy előfizetéses kártya amihez tudsz rendelni 5db t-mobilos hivószámot.

Minden hivószám tulajdonosának kell fizetnie 1000Ft ot amiért kap 100órányi lebeszélhetőséget.

Ha a hivószám amit hozzárendelnél nem előfizetéses akkor sincs gond mert a az előfizus átvállalhatja a fizetést.

így minden hivoszámhoz jár majd 100ó/hónap

2010. febr. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

első vagyok!

A kedvezmény részletei A kedvezménybe összesen akár 5 hívószám is bevonható oly módon, hogy a csoportba egyidejűleg legalább 2 hívószámot be kell vonni, és a bevont hívószámok közül egynek minden esetben egy T-Mobile havidíjas előfizetésnek kell lennie. Ezen előfizetésen kívül további, kizárólag belföldi T Mobile és/vagy T-Home hívószámok vonhatóak be a kedvezménybe.

A csoportba kizárólag olyan T-Mobile-os hívószám vonható be, amelyhez a hatályos Általános vagy Domino Díjszabásban szereplő díjcsomagok valamelyikét rendelték. A Családbarát kedvezmény a Domino Net termékhez nem igényelhető.

A csoportba olyan T-Home hívószám vonható be, amely a Magyar Telekom korábbi (egyetemes) szolgáltatási területén normál díjazású hagyományos (analóg vagy ISDN), vezetékes telefonszámnem digitális vagy kábeltelefon szám, és amely egyéni előfizetőhöz tartozik, aki nem Kontroll, Minimál díjcsomagot, vagy korábbi Emitel díjcsomagot használ (Emitel Alap, Emitel Fix-Favorit, Emitel Fix- Favorit Plusz, Emitel Fix-Favorit Non-stop, Emitel Fix-Favorit Non-stop Plusz, Emitel Fix-Favorit Tantusz, Emitel Kedvezményes, Emitel Kis, Emitel Lebeszélhető 50, Emitel Szolid díjcsomagokat és az Emitel elérhető vonalat).

Egy hívószám egyidejűleg kizárólag egy Családbarát kedvezményes csoport tagja lehet. A kedvezmény havi díjai a csoportba bevont Domino előfizetések esetén a bevonást végző általános előfizetés havi számlájában kerülnek kiszámlázásra.

A havi díj ellenében ügyfeleink a csoportba bevont hívószámokról hívószámonként maximum 100 óra erejéig éjjel-nappal 0 Ft-os percdíjjal hívhatják egymást. Domino kártyás és Mix díjcsomagra előfizető ügyfeleink esetén az egy alkalommal kezdeményezett hívások időtartama 120 percnél nem lehet több, ennek leteltével a hívások bontásra kerülnek. A csoportba bevont hívószámok esetén igénybe vehető maximum havi 100 óra kedvezményes beszélgetés videotelefonálásra nem vonatkozik. A fel nem használt kedvezményes percek a következő hónapra nem vihetők át.

A Családbarát kedvezmény igénybevétele esetén a csoportba bevont általános előfizetői hívószámok (kivéve Mix díjcsomagban lévők) , a kedvezmény előfizetésének időtartamára minden mobilirányú átirányítás lehetősége megszűnik. A már aktivált átirányítások a kedvezmény bekapcsolásakor automatikusan törlődnek. A Mix díjcsomagban lévő hívószámok esetében a hálózaton belülre irányuló átirányítások lehetősége kizárt.

A kedvezmény bekapcsolásáról vagy megszűnéséről a csoportba bevont T-Mobile és T-Home előfizetőket SMS-ben tájékoztatjuk.

Az ajánlat 2009. október 1-jétől 2010. szeptember 30-ig rendelhető meg, és az abban foglalt kedvezményeket 2010. szeptember 30-ig biztosítjuk.

2010. febr. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Ezt még emésztem. Persze vannak benne infók amik fontosak, de úgy igazán a többi kérdésemre nem válaszolt:S De mégegyszer köszi:)
2010. febr. 19. 18:26
 4/5 anonim válasza:

Ahhoz ,hogy legyen elöfizetéses kártyád mindenféle képpen kell szerződést kötnöd!azthiszem 1évre is lehet már.

A tmobile-nél a legkisebb havidij összege az ECO dijcsomag ami 2000Ft hónaponta,és ezen felül lehet a kedvezmányeket rá kérni!!Én Készülékkel vásároltam és nekem kelett 3hó nál nem régebbi számla a nevemre vagy ahol lakok,meg havi jövedelem,lehet az segély vagy akármi.

de az a biztos ha felhivod őket és megkérded vagy bemész személyesen!

remélem segítettem.

az első

2010. febr. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:)
2010. febr. 23. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!