Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tárhelyprobléma segítség?...

Tárhelyprobléma segítség? Többi lent?

Figyelt kérdés
Az a lényeg,hogy play áruházról letöltöttem egy több gigás játékot(akartam letölteni)és azt irta ki,hogy az alkalmazás letöltése sikertelen vagy valami ilyesmit és most foglalja a tárhelyet de nem tudom sehol kitörölni.Bróbáltam clean masterrel de nem találta,bróbáltam saját alkalmazások között de ott sincsen bróbáltam dropboxban és ott sincsen.Ha megy felmegyek play áruházba,olyan mintha le se töltöttem volna,és mivel sok játékom van ézért ezzel együtt a tárhely 91%on van amiket nem akarok letörölni.Szóval hogyan tudnám ezt a fájlt letörölni.Az android 4.4.2es

2015. ápr. 6. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezekkel meg tudod találni a nagy méretű mappákat.

Valamelyik data-ban keresd oda rakja az adatokat. /sdcard/data pl. Meg az obb mappát is nézd meg. /sdcard/android/obb


[link]

2015. ápr. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. ápr. 6. 19:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem segít, néha-néha kell egy gyári beállítás dobása.. :) De akkor törlődik minden
2015. ápr. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!