Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen memória kártyát ajánlan...

Milyen memória kártyát ajánlanátok Samsung S4-be?

Figyelt kérdés

Üdv, Szlovákiából vettem Samsung S4-et LTE 150€-ért. Minden szupi, minden jó, csak ami itthon van márka nélküli kártyám az nem bírja a FULL HD videót sem, nem hogy még videó közbeni fényképezést. A belső memóriát már tele nyomtam.

Milyen MicroSDHC kártyát ajánlanátok ami a legjobb ár/teljesítményben?


2015. ápr. 6. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:
én a Sandisk-et ajánlom
2015. ápr. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Valamit pontosabban? UHS-I? vagy Class 10? A pirosat? Abból is van mint a szemét :)
2015. ápr. 7. 12:13
 3/6 Wadmalac ***** válasza:

UHS biztosan jó lesz.

elvileg a class 10 is elég, az UHS csak 4K-hoz kell, de abból nem lehet baj, ha gyorsabbat veszel.

2015. ápr. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Wadmalac ***** válasza:

Elég jókat olvasok az Adata kártyákról és egyre több negatív tapasztalatom van a Kingstonokkal.

Én Adata-t vagy sandisket javasolnék.

2015. ápr. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem van 2 Kingston (2 és 4GB), ami már nevetséges méretek, de a 4GB az tönkrement(Made in China) de a 2GB mostanáig megy(Made in Taiwan), és új korukban is gyorsabb volt mindig a Taiwani... Azt mondják a harmadik kategória ami USA-ba megy az a Made in Japan Kingston kártyák
2015. ápr. 7. 15:54
 6/6 Wadmalac ***** válasza:
Régebben nekem sem volt gondom vele, de kiderült pl., hogy nem tudja kezelni az ext partíciókat, ami nálam spec fontos. És töbször rajtakaptam, hogy sebességtesztnél alulmúlják a hivatalos class besorolásukat.
2015. ápr. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!