Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia z3 compact Android...

Sony xperia z3 compact Android 5. 0 mikor lesz elérhető?

Figyelt kérdés

A Sony hivatalos oldalán láttam, hogy egyes országokban megkezdodott a Kitkat rendszerek frissitese Lollipopra, Magyarországon mikor lesz elérhető az új android rendszer? Esetleg van itt olyan magyarországi felhasználó, akinek ilyen telwfonon már az 5.0-ás android fut?

A válaszokat köszönöm előre is :)



2015. ápr. 7. 16:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én is ezt néztem hogy hol késik már ez a frissítés, de állítólag még néhány hétig várni kell. Magyarországba mindig minden csak akkor jut el amikor más országokban az már lefutott+ ez még attól is függ hogy a szolgáltatód mikor engedélyezi a frissítés(kivéve ha független a telefon).
2015. ápr. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

[link]


Vagy manuálisan frissíted innen, vagy vársz heteket/hónapoakt amíg elér hozzád (pláne ha szolgáltatós telefonod van, akkor talán nyár végére megkapod).

2015. ápr. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. T-mobilnal vagyok, esetleg tudjátok, ebben az esetben mennyit kell várnom?
2015. ápr. 7. 17:34
 4/11 anonim ***** válasza:

2. válaszló:

Ha mondjuk felraknám egy Z3C-re(D5803, eredetileg a Telekom HU-nál vettem DE valamiért függetlenül és nyitott bootloader-rel kaptam, ugyanakkor a Telekom alkalmazások rá voltak pakolva) akkor működne rajta ez az unbranded firmware?

És tudom hogy azt írja hogy nem veszik el a garancia, de állítólag meg tudják nézni a szervízben az újabb SONY telefonoknál azt hogy x időpontban y dolog lett flashelve?

2015. ápr. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
*nyitható bootloader-el
2015. ápr. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#3


Pontosan senki sem fogja tudni megmondani, sőt, tippelni sem nagyon tudunk, valószínűleg legalább heteket, de az is lehet csak nyár végére lesz rá valamikor.


#4


Meg tudják nézni, hogy mi lett flashelve, és ha custom ROM-ot flashelsz lehet ugrik is a garancia, de ez nem custom ROM, ez a hivatalos szoftver, amit Sony adott ki, ettől nem fog ugrani a garancia.


Ha meg D5803-ad van, akkor mindegy, hogy melyik szolgáltatótól van, vagy hogy független-e, az összesre ugyanaz jó, leszeded valamelyik Central Europe verziót (többi is jó lenne igazából, de ha van CE, akkor szedj CE-t), akkor az ugyanaz a szoftver lesz, mint amit a telefon beállításain belül kereszül találna a szoftver hetek /hónapok múlva.

2015. ápr. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 trabant69 válasza:
Nekem ma felajánlotta a telom(z3 c), fel is telepítettem. Beáll -telefonról - szoftverfrissítés.Ott még csak gépen lehetett tegnap, de ma lejött wi-fi -n.
2015. ápr. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Lois Griffin válasza:
Szia! Én tegnap telepítettem gépről, a sony honlapjáról leszedett program segítségével (PC Companion). Nekem telón nem engedte frissíteni, azt írta, hogy csak számítógépről lehetséges. Egyenlőre tetszik, bár nagyon furcsa az előzőhöz képest, sok változás van benne.
2015. ápr. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Megerkezett a frissites telefonra, telepitettem is rogton :) tenyleg sok a valtozas, de megszokhato. Nekem tetszik ;)
2015. ápr. 15. 21:12
 10/11 anonim ***** válasza:
Melyikre frissítettetek? 5.0-ra vagy 5.1-re?
2015. máj. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!