Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tölt a telefonom! Mi...

Denes9913 kérdése:

Nem tölt a telefonom! Mi lehet a baj? (Iphone 5s)

Figyelt kérdés
Nem rég rendeltem a telefonomba egy akkumulátort mert a régi tönkre ment. Ma jött meg a csomag és ki is cseréltem az aksit de most viszont az a bajom hogy nem kapcsol be. Folyamatosan az üres aksi jelet mutatja mint amikor teljesen lemerül a telefon és próbál elég áramot összeszedni a bekapcsoláshoz.Mi lehet a probléma? Teljesen pontos eljárással, megfelelő eszközökkel cseréltem az aksit.

2015. ápr. 7. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Honnan rendelted az akksit?

Én pont ezen nem spóroltam volna, bevittem volna szervízbe és kb 7k-ért eredeti akksit raknak bele...

Ha ilyen 500 forintos akkor örülj ha nem bas$$za szét az alaplapot.

2015. ápr. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 bp1985 ***** válasza:
Gondolom ilyen ebay-es hiper szuper akksi. Ha IPhone-ra telik, ne az akksin spórolj...
2015. ápr. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!