Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Biztos szerviz lesz? Leejtette...

Biztos szerviz lesz? Leejtettem a telefonom több lent!

Figyelt kérdés

Van egy Iphone telefonom és leejtettem...

Semmi baja nem lett nem tört be de viszont sötét a képernyő.Ez tegnap történt,és mikor ma megszólalt az ébresztő elhúztam lent a sötét képernyőn az ujjam és le is állt.Tehát működik,ha lenyomom a home és a bekapcsológombot fotót is készít.Az a 10mp-ig a home és a bekapcsoló sem vált be...Lehet valami elmozdult?



2015. márc. 20. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Megsérült valami érintkező, rosszabb esetben eltört az alaplap. Szervízbe vidd el, Csak a szétszedés lesz 20 perc.
2015. márc. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2015. márc. 20. 09:10
 3/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
A "képernyőnek" két eleme van: maga a kijelző, és előtte van egy vékony plexi (üveg) lap, ami az érintőpanel. Neked magával a kijelzővel van gond (lehet csatlakozóhiba is, de lehet hogy a háttérvilágítás elromlott).
2015. márc. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%

"Leejtettem a telefonom több lent!"

Még mindig lent van?

2015. márc. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A kijelző csatlakozója is elcsúszhatott. Ha nagy mákod van, akkor csak ennyi a baja.

Az már biztos, hogy az érintő rész működik. Készüléktípustól függően akár a kijelző külön is cserélhető. De csak a régebbi típusoknál.

Igen csak a szerviz fogja tudni javítani, ha te nem értesz hozzá és nem tudod szétszedni. Illetve spéci szerszámok is kellenek.

2015. márc. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!