Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik éri meg jobban? A...

Melyik éri meg jobban? A Samsung Galaxy A5 vagy az Iphone 5S?

Figyelt kérdés
Az olcsóbb jobb lenne, de az Iphone 5S gondolom olcsóbb lenne ha megjelesz. Az A5-öt már régóta néztem és nagyon tetszik. Amire használnám: legyen nagy a belső memóriája a sok képnek, zenének és alkalmazásnak. Nagyjából ennyi.

2015. ápr. 7. 18:35
 1/1 anonim ***** válasza:

attól függ, mennyi időre.

én több szemszögből nézném.

egyrészt az A5 egy felső-középkategóriát céloz meg, a SoC is ilyen, bár az jó dolog, hogy 64 bites, de szerintem 2 év múlva már nem lesz elég a 410-es snapdragon.

ugyanígy szoftveresen is, mivel nem csúcskategória, így elképzelhető, hogy a samsungnak az A sorozat is el lesz hanyagolva, és majd ha az S sorozat és a Note megkapja az aktuális frissítést, majd csak azután foglalkoznak vele.

Ez nem tudom kit zavar, én például használni veszem a telefont, és nem pedig arra, hogy 1 év után ha gyorsan akarok frissítéshez jutni és nem hónapokat várni, akkor mókoljak a romcserével...


másik pedig az "érték", ami ugye tökmind1, ki mit mond, kit hülyéz le, egy iPhone 5S használtan kb. 100-120 között mozog, 2 év múlva én bátran tudom állítani, még 80ért megveszik, de ha 3 évben gondolkozunk, akkor is el tudja adni az ember. az a5-tel már nehezebb a helyzet.

ott ugye olcsóbb, kb. 80-90 körül van egy használt független, de 1 év múlva már 45-50ért is nehéz lenne eladni, de ha mondjuk nincs vele gáz, és kihúzod vele 2 évig, akkor már az eladás is komoly kihívás lenne úgy, hogy az ember tényleg akar is valamit kapni érte.


én is ebbe a hibába estem, 1 éve az iPhone-omat eladtam 1 héten belül annyiért, amennyiért szerettem volna, a mostani telefonom árából meg 10ezreket akarnak alkudni(pedig én különben nem szoktam túllőni az árakat)...és még hurcoljam is az országon keresztül szivességből, mert nem vagyok hajlandó postázni...


szóval én részemről iPhone-t ajánlom, legalább egy 32 gigás, aztán azzal elleszel egy jódarabig.

2015. ápr. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!