Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet feloldani a...

Hogyan lehet feloldani a mobil internet korlátokat?

Figyelt kérdés
Gondolom sokan vannak úgy vele, hogy miután az Adatforgalma elérte a csomagban foglalt mennyiséget. Le/feltöltési sebességet legfeljebb 32 kb-re korlátozza a szolgáltatója. Van arra valamilyen lehetőség, hogy a korlátokat feloldjuk, esetleg valamilyen appal?
2015. ápr. 8. 13:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Van. Vásárolsz kiegészítő csomagot.

Egyéb megoldások a bűncselekmény kategóriába tartoznak.

2015. ápr. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen van rá lehetőség. Pénzt adsz a szolgáltatódnak és az feloldja.
2015. ápr. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 bp1985 ***** válasza:
Persze, nagyobb csomagra váltással.
2015. ápr. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Úgy tudom az összes csomagban 32 kb-re korlátozzák, miután elérted a csomagban foglalt adatmennyiséget. Telekomos vagyok, és nincs olyan lehetőség mellyel kiegészítő csomagot lehetne vásárolni, legalábbis az én internet csomagomban nincs. Amúgy meg az összes ilyen szolgáltatás pénzlehúzos hadművelet, ahogy én tudom Magyarországon a legdrágább az internet, és hiába van 1 GB-os mobilneted, miután megnézel egy filmet, vagy letöltesz egy-két játékot az már 1 GB ;)
2015. ápr. 8. 15:17
 5/11 anonim ***** válasza:
Roszul tudod olvasd el chip magazint ott pont az van hogy az internet pont magyarországon a legolcsobb .èn itthon netezek normális netel nem telenorosal igy korlátozva sincs netem .
2015. ápr. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Tök mindegy, milyen hadművelet. Nem titkolták el a feltételeket. Ha nem tetszik, nem szerződsz. Ha szerződsz, azt veszed csak igénybe, amit kifizettél.

Ha még tanulsz, ha már dolgozol, te sem örülsz annak, ha a te sikeredből/pénzből elcsen valaki más.

2015. ápr. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Tévedsz 5-ös Magyarországon a legdrágább a mobil internet néz utána a neten számtalan ilyen cikk van: [link] A chip magazi cikk írója valószínűleg olyan ember lehet, mint az Orbán Viktor "Magyarország jobban teljesít", csak a mutatok kúsznak lefelé :D

#6 Én mindezt megértem, de nagyon idegesítő tud lenni, hogy 10-15 percig kell várni egy zeneletöltésre 32 kb-s nettel. Legalább a Le/feltöltési sebességet emelnék meg. Erre keresnék valamilyen alternatívát mondjuk 50-60 kb Le/feltöltésre gondolok, nem a világot akarom megváltani.

2015. ápr. 8. 17:44
 8/11 anonim ***** válasza:
átmész a upc mobil-hoz...ott korlátlan a net, igaz, hogy ott meg a legkisebb csomag 1 megás netet kínál, a legnagyobb meg 5-öt...vagy vársz év végéig, és akkor talán ténylegesen megtörténik az, hogy végre belépünk a roamingmentes zónába, és akkor majd lehet külföldi szolgáltatóknál is vásárolgatni, mondjuk maximum kártyás előfizetőként, majd akkor talán a telekom is olcsóbb lesz...szerinted őket mért érdekelné, ameddig te is fizeted? erre akart az 5-ös célozni...te sem mondod azt, hogy ez drága, úgyhogy lesz_rom, lemondom inkább...ha mindenki ezt csinálná, akkor úgy vágnák az ember után könyörögve...
2015. ápr. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#8 A korlátlan internet sehol nem létezik! Nem akarok évekig várni, ha én nem is fizetném van rajtam kívül több millió másik ember, aki fizeti. Azzal mit érek el, ha várom a sültgalambot, hogy a számba repüljön? :D
2015. ápr. 8. 20:20
 10/11 anonim ***** válasza:

mondom, nézd meg a upc mobilt...de közben hogy pontosítsak, a legkisebb az 1/0,5-ös...

[link]


de ha te mindenképp illegálisan akarsz csalni, hát tedd, de akkor egyedül...attól, mert te lopni akarsz, más még nem biztos.

2015. ápr. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!