Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Google Play áruházból hogyan...

Google Play áruházból hogyan tudok pc-n letölteni androidos alkalmazásokat?

Figyelt kérdés
Nem pc-re szeretném őket telepíteni, hanem csak annyi hogy gépen leszedném majd rátenném sd kártyára és majd úgy telepíteni őket a telefonon..

2015. ápr. 8. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy nem lehet
2015. ápr. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Az internetről is le lehet szedni azt tudtad? De a play áruházból is tudsz közvetlenül letölteni, csak be kell másolni ide a google play linket: [link] Viszont ezzel csak az a baj, hogy az adatokat nem tölti le, csak az APK-t húzza ki a appok alól. Tehát a nagyobb játékoknál játékon belül van a letöltés érted?
2015. ápr. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
őőő igen tudom, mint pl az egyik gps proginál, hogy van a telepítő fájl meg vannak a térképek meg hangok meg minden amit még wifin keresztül leszed, nekem azért kellene ez hogy gépen tudjam leszedni, mert ugye itt nagybb a monitor meg minden, jobban el tudok mindent olvasni róla, aztán ha kell leszedném, ha nem akkor nem aztán meg vagy bluetooth-al vagy kábellel rátenném a telóra amit leszedtem
2015. ápr. 8. 16:02
 4/7 A kérdező kommentje:
jah és ment a zöld pacsi :) és köszi
2015. ápr. 8. 16:03
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


Hivatalos Google oldal, nézegeted hogy mi az ami tetszik, aztán rámész, hogy telepítés, és telefonon keresztül elindítja a letöltést. Természetesen telefonon net kell hozzá, de gondolom wifi van otthon.


Másik megoldás az Evozi oldal, amit valaki már linkelt, vagy ha komolyabbat akarsz akkor a Raccoon program: [link]

2015. ápr. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Uhh köszi, ezt nem is tudam, és még egyszerűbb is a másolgatásnál.. :)
2015. ápr. 8. 17:40
 7/7 anonim válasza:
Jó proginak tűnt, amit az 5-ös linkelt, de szerintem egyszerűbb wifiről letölteni a play áruházból telefonra, nézegetni pedig amúgyis tudsz a gépen, de te tudod. Az evozi oldal egyszerűbb, mint a progi, de vannak más oldalak is, amelyek megbízhatóak például a apk4fun.com ott a adatokat is külön le tudod tölteni.
2015. ápr. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!