Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Áramellátási hiba?

Áramellátási hiba?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, illetve arra lennék kíváncsi, hogy miért történik az a telefonommal, (Samsung Galaxy Note GT-N7000) hogy mikor több képet csinálok, -legalábbis eddig csak akkor fordult elő ez a hiba- akkor elkezd a kamera, és a vaku környékén zümmögő, hangot kiadni. Ezt a jelenséget nem hallgattam huzamosabb ideig, mert meg ijedtem, szóval ahogy meghallottam azzal a lendülettel téptem ki az aksit belőle. (Persze csak jelképesen :D) Szóval szerintetek mi lehet ez? A kis vibráló motor, vagy valami más? Esetleg jól teszem ha meg ijedek?

2015. ápr. 8. 14:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet a vibramotor is.

Csinálj egy gyári reset-et.

2015. ápr. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már régóta cserélgetem az androidot rajta, most CyanogenMod 11 van rajta, és régebbi androidnál is csinálta, pl.:CM 10.3. De ez a hiba kb egy hónapja lépett fel először. Azóta ritkán, ebben a hónapban 2szer csinálta. De köszi, majd megnézem mi lesz :)
2015. ápr. 12. 00:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!