Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet az akku élettarta...

Hogyan lehet az akku élettartamát növelni?

Figyelt kérdés

Vettem egy telefont havertól (szóval használt), és ő ugye eléggé sokat használta, és hamar lemerül. Lehet ezen segíteni, vagy jobban megérné, ha vennék 5-6K-ért egy új 2460 mAh-s akkut?

Amúgy egy L7II-t vettem. Nem tudom újonnan milyen volt, de a 2460 mAh vadi újan szerintem elég sokáig bírja.



2015. ápr. 8. 17:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
62%
Attól függ hány éves az akksi. Ha 1-2éves akkor cserélni kell, mert ha rendszeresen használta akkor 1évente kell.. de van egy akksijavító app: "Battery Doctor"
2015. ápr. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Egy csomó olyan app van amiben benne van a "battery doctor".

Én a DU battery savert használom, az jó?

2015. ápr. 8. 17:36
 3/24 kérdező.. ***** válasza:
Azok a battery doctor szemetek semmit nem érnek,csak parasztvakítás és inkább meríti az akksit mint kíméli.Ha érzed hogy nagyon merül akkor venni kell új akksit.
2015. ápr. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Oké, akkor majd veszek egy 2460-asat.

Az amúgy meddig bírja kb?

Még sose volt olyanom. A régi telómban is csak egy 1500-as aksi volt, az nem bírta sokáig vadi újan se, főleg hogy már első nap kb lemerítettem xDD

2015. ápr. 8. 18:05
 5/24 kérdező.. ***** válasza:
Nagyon jó akksija van,pedig egy gyenge hardverű telefon.Szerintem 2-3 napot ki kell bírnia.
2015. ápr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Hogy érted hogy gyenge hardverű telefon?

Én megvagyok vele elégedve. Gyors, semmi baja, elég a processzor órajel is meg a memória is arra, amire én használom.

2015. ápr. 8. 18:40
 7/24 anonim válasza:

Mindenképp vegyél újj aksit, ha hamar lemerül.

Egyébként tényleg nem egy nagyon erős telefon

2015. ápr. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Oké, veszek aksit, egyébként nekem megfelel. :D
2015. ápr. 8. 18:58
 9/24 A kérdező kommentje:

Na vettem aksit.

Egy-két kérdésem még lenne akkor:

Van a DU Battery Saver nevű alkalmazás.

1: Szükséges azt használni vadi új aksinál, vagy törölhetem?

2: Van a töltésnél az a plusz 10 perc ráadás, amit mindig javasol az alkalmazás (karbantartó töltés vagy mi). Jót tesz az az aksinak, vagy túltöltésnek számít?

2015. máj. 4. 08:56
 10/24 kérdező.. ***** válasza:
Annak az alkalmazásnak semmi értelme csak árt az akksinak.Nincs értelme tölteni tovább miután eléri a 100%-t mert a töltés már lekapcsol.
2015. máj. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!