Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel one touch tribe 3040...

Alcatel one touch tribe 3040 Mi a véleményetek erről a telefonról?

Figyelt kérdés

Ezekre lennék inkább kíváncsi:

-Mennyire gyors?

-A net viszonylag gyors?

-Van előlkamerája?

-Tizes skálán mennyire értékelnétek?

Elég hülye kérdések, de ez van, inkább ez érdekelne.


2015. ápr. 8. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
két különböző alcatel OT is volt a kezemben (az egyiket két évig nyúztam, a másika páromé). Az első napokban, hetekben nagyon tetszett, de ahogy használtam úgy éreztem mintha "kopna". Egyre gyengébb lett, a (gyári) szoftverfrissítés után annyira meghalt, hogy főzött romot kellett ráraknom.
2015. ápr. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szerintem sem a net, sem a rendszer nem elég gyors, nálam egy idő után "beállt" az egész, a képernyője rángatózott, magától beütötte a számokat híváshoz, csupa 9-est, már volt javíttatva, 1 évet nem bírt, megállapították, hogy rendszerhibás a készülékem, csináltak frissítést, kb. fél év múlva újra előjöttek a gondok, túladtam rajta, jelenleg aTab5Phonom van, de ezt is lecserélem lehet egy Microsoft Lumia 640 XL-re, vagy 535-re. Mert az androidos rendszer sem vállt be nálam.

Nem, nincs elől kamerája, és még a hátsó sem csinál megfelelő minőségű képeket, egy füzetemet fényképeztem le, nem lehetett elolvasni az írást, mert a kamera nem képes jó minőségű képet készíteni.

10-ből 2-3-as talán, többet nem kellene nekem ilyen készülék.

2015. ápr. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 b95 ***** válasza:

-Mennyire gyors?

Semennyire.


-A net viszonylag gyors?

Nem.


-Van előlkamerája?

Előlapi kamera a neve, és nincs.


-Tizes skálán mennyire értékelnétek?

Háát... 2/10.

2015. ápr. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

volt ilyen telom

net gyors böngészőbe (szedd le az opera mini-t vxp-be gyári wap egy fo$,kamera hmm,nem kéne bénának lenni,nekem mindig kitisztította a képeket práfó puskaeszköz lett,lefagyás? nos igen,ha olyan micro sd kártyát raksz bele amit maximum elbír (8gb) akkor ha megnyitsz egy facebook kliens-t akkor

9000-et nem ér meg,lásd 11-ért c1-et kapsz sokkal jobb

2015. ápr. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
10/5 a telo
2015. ápr. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Akkor ezt hagyjuk...
2015. júl. 24. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!