Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Már ki jött a Sony k ra is az...

Már ki jött a Sony k ra is az új android lollipopp de miért nem frissít?

Figyelt kérdés
Van egy z3 am és elvileg már múlthonap 30 adomány kijött a frissítés csak a szolgáltató ennyire g.e..cik hogy nem teszik közzé és elvileg le lehet frissíteni csak a gépre kell dugni a telefont és ott kell valamit amit nem nagyon tudok ebben kérnék segítséget

#Xperia #Sony #Lollipop #android5.0.1
2015. ápr. 9. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nemsokára ki fogja adni a te szolgáltatód is, csak légy türelmes.
2015. ápr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja szerintem is megvárom míg a telefonom ön az újat center felajálnja hogy frissíthetem az biztonságosabb
2015. ápr. 9. 22:33
 3/5 Joe3 válasza:
SONY PC COMPANION töltsd le ezen keresztül frissítheted ha a szolgáltatód felrakta már mert sokáig tökölnek általában
2015. ápr. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És az miért lehet szerintetek hogy a haveromnak z2 je van és ugyan annál a szolgáltatónál van és neki lehet már frissíteni. Nekem nem. És elvileg a z3 hamarabb kellene érkeznie
2015. ápr. 20. 14:58
 5/5 A kérdező kommentje:

4.4.4 és kitkat van rajta. És azt írja a legjobb frissebb szoftver van rajta még mindig nem adhatta ki a szolgáltató??


[link]

2015. ápr. 20. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!