Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Blackberrysek! Blackberry...

Blackberrysek! Blackberry Z10, használtan, BES/BIS és PIN kóddal ilyenkor mi a helyzet? Meg még egy pár dolog.

Figyelt kérdés

Olvastam egy ilyet:

"A gond akkor van, ha használt BlackBerry felé kacsintgatunk. Ennek a PIN száma ugyanis már valamikor, valahová beregisztrálásra került, ezt tehát ki kell üttetni. A hazai szolgáltatót ügyfélszolgálata képes erre, vagy ha a régi tulaj vesz egy új BB-t, akkor úgyis át kell írnia a PIN számot BIS-ben és BES-ben egyaránt."


Szóval, használtan szeretnék venni egy BB Z10 et, viszont sohasem volt még BB-m ezért szeretném kérni a segítségeteket. BES/BIS előfizut nem szeretnék kötni rá egyenlőre viszont nem tudom, hogy abban az esetben is működik pl. a BB appworld, a facebook, gmail? A Viberrel kapcsolatban is annyi mindent olvastam nem tudom,h elérhető-e már rá vagy sem, illetve, hogy a maps-be bekerült-e magyarország? Olvastam, h külön a mobilnetet nem lehet kikapcsolni benne csak ha repülő módra váltok igaz lehet? Továbbá, hogy a magyar telekom hálózata nem engedi fel a BB ket a 4G hálózatra erről tud vki vmit? És ha az a bizonyos PIN kód be lett regelve azt nekem ki kéne üttetnem? Bocsi a sok kérdésért.


2015. ápr. 9. 22:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Nagyon derék, hogy ennyit olvasol, csak a lényeget nem látod.


[link]


[link]


[link]


[link]

2015. ápr. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!