Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha 3G mobilnetem van, az mit...

Ha 3G mobilnetem van, az mit jelent pontosan?

Figyelt kérdés
Igazából azt nem értem, hogy mennyit tudom használni egy hónapban? Korlátlan, vagy van egy megadott hatàr, hogy mennyit lehet? Mindig azon parázom h túllépem vagy ilyesmi....Ebben a hónapban eddig 3,14 GB-ot hasznàltam, és 21.-én van lenullázás. Most ez mar nagyon sok, vagy nincs jelentősége?

2015. ápr. 11. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
A mobilnet csomagodtól függ az, hogy mennyit forgalmazhatsz egy hónapban, a csomagod leírása tartalmaz minden adatot.
2015. ápr. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Szirty ***** válasza:
Fogalmad sincs milyen szolgáltatást vásároltál/szereztél/kaptál és nem olvastad el a szerződést esetleg azt sem tudod mi az?
2015. ápr. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs, tényleg. Átnéztem egy tucat papírt, amiket vásárláskor kaptunk, és nem találtam meg benne....

Akkor átfogalmaznám a kérdésemet. Ha tegyük fel, van egy beállított korlát, amennyit használhatok havonta, és ezt valamennyivel túllépem, akkor mi történik? Jár bármiféle következménnyel, ráfizetés, stb?

2015. ápr. 11. 17:15
 4/6 anonim ***** válasza:
A tarifacsomagod leírásának isemerete nélkül hogy képzeled, hogy bárki is választ adna. Még te sem vagy hajlandó utánanézni b+. De ha ennyire sem, akkor hívd az ügyfélszolgálatot, kik vannak képezve ilyen esetekre is.
2015. ápr. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ejtsük a témát, rendben? És kedves harmadik, ameddig èn egy kulturált kérdést teszek fel, addig kulturált válaszokat is várok, oke? ;)

Mint mondtam, az àtfogalmazott kérdés az lenne, hogy ha átlépem a korlátot, akkor mi történik? Csak szimplán lassul, de attól mèg ugyanugy használható, vagy rá kell fizetni?

2015. ápr. 11. 17:43
 6/6 anonim ***** válasza:

"Csak szimplán lassul, de attól mèg ugyanugy használható, vagy rá kell fizetni?"

Ez attól függ, hogy milyen mobilnet csomagod van.

2015. ápr. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!