Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 70. 000-Ftig milyen telefont...

70. 000-Ftig milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés
Androidosat szeretnék de lehetőleg nem egy nevenincs márkájút :) Köszi előre is :)

2015. ápr. 11. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi számít neked nevenincsnek? Mert pl. ott a Xiaomi ami azért mára egy elég ismert márka és a legjobbak között van, mégis sokan nem ismerik és valami no name kínai vacaknak tartják.
2015. ápr. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Motorola moto g2 nekem ilyen van és megvagyok elégedve vele.
2015. ápr. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát lehet h a Xiaomi jó márka, de az ismertebb márkák közül szeretnék mert abban jobban bízom és több évre tervezek telefont venni :)
2015. ápr. 11. 19:37
 4/8 kérdező.. ***** válasza:
Moto G 2nd Gen 4G a legjobb ennyiért.Még sokáig lesz támogatva.
2015. ápr. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy több évre okosteleon.


Max iPhone, egy használt már kijön 70-ből. Egy 5S mondjuk.


Én azt vennék!


Egy megszomorodott Android tulaj.

2015. ápr. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én Elephone P2000-t (bár "nevenincs") vagy HTC Desire 816-ot vennék ennyiből.
2015. ápr. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 bence4 ***** válasza:
én sem vagyok híve a noname cuccoknak,de vettem egy prestigio 5508-ast ás semmire nem cserélném el.
2015. ápr. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
már ne haragudj, de a xiaomi a 3. legnagyobb mobilgyártó cég és erre mondani, hogy nem ismert? attól, hogy nem vagy eléggé tájékozott az nem egyenrangú azzal, hogy nem ismert, előtte csak a 2. helyen lévő apple van és az első helyen lévő samsung, az összes többi amit te "ismertnek" gondolsz az mind mögötte szerepel :) és attól ha veszel egy "jó" androidos telefont, egyáltalán nem lesz tartós, maga a rendszer pont nem erről híres (kevés frissítés(kivéve xiaomi) ill. lassulás), ha hoszab távra tervezel nem ajánlom, ink. windows, még mondanám az iphone-t is de nem fér bele a keretbe
2015. máj. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!