Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tmobile-nál tényleg ennyibe...

Tmobile-nál tényleg ennyibe kerül egy nano-sim?

Figyelt kérdés
Eddig vodafone-os voltam, tegnap vettem használtan egy telefont, ami T-mobile-os és nano simet kell bele rakni. Nézegettem a T-mobile honlapját és 4050 Ft.. Olcsóbbat nem is forgalmaznak? Csak arra kéne hogy használni tudjam végre a telefont.

2015. ápr. 12. 08:18
 1/6 anonim ***** válasza:
A függetlenítés olcsóbb
2015. ápr. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A vodafone ingyen cseréli a SIM kártyát
2015. ápr. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de T-mobile függő a telefon. Én függetlenítést valami 15000-ért láttam itt neten, hol olcsóbb?
2015. ápr. 12. 09:12
 4/6 A kérdező kommentje:
Meg én úgytudom a vodafone-nál 7000 Ft a függetlenítés
2015. ápr. 12. 09:13
 5/6 anonim ***** válasza:
a 2.-es vagyok. Nekem azt mondták, hogy 1500 Ft. de nem kérdeztem rá, hogy hol. Van viszont angol telefonom, ott ingyen függetlenítették. (Meg az uniós szabályok szerint már nem tarthatják bent a szolgáltatók.)
2015. ápr. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, mobilos boltban vettem végül ott ugyanez a kártya 2900 Ft-volt, a függetlenítést sokkal többért csinálták volna :)
2015. ápr. 14. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!