Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy Iphone5 az milyen nagy?...

Egy Iphone5 az milyen nagy? Ugy értem hány Centi, mert nem rétek ehez a"124*59*8" dolgohoz, én centibe kérne le Írná nekem vallaki?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 12. 15:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ahogy látom még az írás is alig megy. Erre mondják azt hogy okostelefont a hülye gyereknek. TISZTELET A KIVÉTELNEK! Szerintem menny vissza az általánosba tanulni és ha legalább az alap készségeket megtanulod akkor gondolkodj valami értelmes dologban, esetedben telefonban, vagy hülye maradsz egész életedben.
2015. ápr. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

1.mi közöd aba,hogy én hogy Írok

2.és ha nem megyek mi lesz??

3.olyan telefont veszek amilyent akkarok.

4.ez egy ki*baszot "kérdés"oldal,én egy kérdést tetem fell,ha nem érted,ne rj ide oke?

5.a " * " nem takar semit te fej beteg :)

2015. ápr. 12. 21:45
 13/17 Szirty ***** válasza:

"1.mi közöd aba,hogy én hogy Írok "


Amikor emberek közé kerülsz akkor már nem mindegy hogyan viselkedsz és emiatt más érintetteknek bizony köze lesz hozzá.

2015. ápr. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Te szerinted,ez csak az internet,nem látod ki mit csinál a monitor mögöt :)
2015. ápr. 13. 20:53
 15/17 Szirty ***** válasza:
100%

"Te szerinted,ez csak az internet,nem látod ki mit csinál a monitor mögöt :)"


Igen szerintem internet.

Szerencse hogy nem látom. Nem is akarom. Azt látom amit és ahogy írsz, a válasz is éppen erre vonatkozott!

2015. ápr. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hát tesó az ilyenek miatt van még apple!
2015. ápr. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
0%

Apple az egy fos

Igazad van :D

2015. szept. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!