Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az kilóba fogytam...

Miért van az kilóba fogytam 4et, de pl. centibe a combom meg se moccant egy honap után se, ugyan akkora?

Figyelt kérdés
Lesz ennek centibe egyátalán változása ha folytatom tovább vagy még 10 kilo után is ekkora méreteim lesznek?:(
2014. máj. 10. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Folytasd a fogyást és az edzést. Ne aggódj, egyszer csak hirtelen látványosan fog változni a tested, csak legyél kitartó :) 4 kiló fogyás még nem elég, alapból van napi pár kiló súlyingás, főleg ha több mint 10 kiló pluszod van.

A kulcs a kitartás, hajrá, csináld, folytasd és hidd el, megéri. Egyszer csak meg fogsz döbbenni magadon :)

2014. máj. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!!! Jólesett :))
2014. máj. 10. 20:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj... ha az ember fogyásra adja a fejét, nem fog rögtön elkezdeni mindenhonnan fogyni.


Én 3 hónapja csinálom. A derekamból és a csípőmből több mint 10 centi ment le, mellből meg csak 2 centi. Szóval érted..:) a mellemen a fogyás csak 2 hónap után indult meg, és sokkal lassabb. Érted?


Majd lemegy a combod is idővel.

2014. máj. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem akkor több a genetika ami meghatározza:)

köszi :)

2014. máj. 12. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!