Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a telefonomon Next Launcher...

Ha a telefonomon Next Launcher van a gyári helyett akkor a telefon jobban fog merülni?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 12. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen telefon, de jobban fog merülni. A kérdés, hogy milyen mértékben. Nekem a telefont húzza nagyon, a tabletet nem. Ki kell próbálni, egy napp alatt kiderül, hogy mennyire vészes.
2015. ápr. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#1 hülyeséget ír, nem fog jobban merülni.

Pontosabban launcher függő, Next Launcher meg pont ilyen mindenféle animációs meg ilyesmi baromság, de amilyen kevés időt tölt az ember a launcherben minden máshoz képest, még a Next Launcherrel sem lesz feltűnő a fogyasztás.


De ha más launchert szedsz le, pl. Nova Launcher, azzal még valószínűleg kevésbé is fog merülni.

2015. ápr. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sok widget, animáció jobban meríti a telefont, plusz a launchernek háttérfolyamatai is vannak.

A legjobb energiatakarékos launcherek a SmartLauncher és az Apex.

A Next, Go, de még a Google launcher is elég gyatra ilyen szempontból.

2015. ápr. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#2 te írsz hülyeséget!

"Pontosabban launcher függő, Next Launcher meg pont ilyen mindenféle animációs meg ilyesmi baromság, de amilyen kevés időt tölt az ember a launcherben minden máshoz képest, még a Next Launcherrel sem lesz feltűnő a fogyasztás."

Ezzel kijelentéseddel gyakorlatilag kitálaltad, hogy nem írtam hülyeséget, csak engem szurkálódsz. Konkrétan a régi telefonomat érezhetően merítette a next. A mostanit már nem olyan nagyon, de azon is meglátszott. Tudom, hogy a nova jobb, én is azt használom, de a kérdés a Next-re vonatkozott. Nem tudom, hogy ez a kijelentés mire volt jó de mindegy. A 3-as válaszolónak teljesen igaza van, vele értek egyet.

Lepontozhatsz, ahogy az előbbi tetted gondolom, de nincs igazad, és a feleslegesen szólsz le.

Kedves kérdező, nekem és #3-nak higgy!

(#1 vagyok)

2015. ápr. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
3-as kommentelő jól megmondta, a legjobb mind közül a Smart Launcher, én az összes telefonomon ezt szoktam felrakni elsőnek, mert minden kategórizálva van. A Nova, Go, Next és a többi launcher, csak feleslegesen meríti a telefont. Egyébként nekem ezek a csicsás szarok nem jönnek be, pedig már az összeset kipróbáltam, de mindig ennél kötök ki. :P
2015. jún. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!