Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5s vagy 6? Véleményeket...

IPhone 5s vagy 6? Véleményeket írjatok!

Figyelt kérdés

6-ost szeretnék venni mindenképp, de mindkét telefonról kérnék tőletek véleményt, tapasztalatot.

Előre is köszi! :)



2015. ápr. 13. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Minek velemeny/tapasztalat az iPh5s-ről, ha ugyis iPhone 6-ot akarsz venni MINDENKEPP?
2015. ápr. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a 6 os drágább de semmivel se jobb.

szóval gg apple.

2015. ápr. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Most nemértem minek kérsz véleményt a telefonokról, ha magadban már úgyis eldöntötted, hogy 6ot veszel. :DD

Egyébként szinte semmi sem különböznek, max a kinézetükben és a 6 nagyobb, mint az 5S. De lényeges különbség nincs köztük. Meg persze az ár.

2015. ápr. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

méretbeli eltérések vannak köztük, belső tudást tekintve ahogy elnézem nem különböznek annyira, hogy feltűnő legyen egy átlag felhasználó számára.

azt gondolom, hogy inkább 5S-t vegyél, mert árban sokkal barátibb, de egyetlen egy érv szól a 6 mellett, amit az 5S sehogy sem tud megtörni ; a 6-os egy újabb modell.

majd írj mi lett végül :)

2015. ápr. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sok ismerősömnél láttam 5s-t, és nekem az kicsi. És igen, a 6-os újabb modell is, szóval ennél a készüléknél maradok :)
2015. ápr. 23. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!