Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson V640i-t vagy...

Sony Ericsson V640i-t vagy Sagem My 850V-t vegyek?

Figyelt kérdés
Egy árban van.A SE. Többet tud,de a Sagem jobban tetszik.Melyik a megbízhatóbb?
2008. aug. 27. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Most vettem v640-et! Nagyon elégedett vagyok vele. Gyönyörű képeket csinál, még éjszakai módban is, tisztán szól, nem recseg a hangszóró. 2 hétig bírja töltés nélkül, még úgy is, hogy sokat hallgatok rajt mp3-at/rádiót. A rádión nem kell keresgélni a csatornákat, 20 csatornát el lehet menteni, és onnan kiválasztani, amelyiket akarod! Szerintem nagyon jól néz ki, a fekete-piros színű sportos, míg a barna-arany elegáns. Nekem az utobbihoz van szerencsém. És ugye csak 20000 ft. Amúgy nem vagyok Sagem párti, tiszta műanyag... Ja SE olyan anyagból van, hogy nem kopik, nem karcolódik!
2008. aug. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Megint én. Ezt a Sagemről mondják: Nos, aki még nem vett ilyen telót, és tervezi, kérem mondjon le róla, mert ez egy katasztrófa. Naponta lefagy, kikapcsolja magát- majd vissza be, eltünnek róla az sms-ek, a hálózat ingadozik min állat, a bluetooth is lefagyott. Visszavittem a piroska szolgáltatónak, nagyon készségesek voltak, hiszen elküldték még szervízbe is. A gond csak az, hogy nem csináltak vele semmit, tovább éli a maga kis életét a telefon- ugyanazokat produkálja mint a szervíz előtt. És még azt is mondták, hogy megszokott magától javulni. Na azért ha madárnak néznek, az cinkes! De ha hülyének is, az már felháborító! Én beleestem a hibába, hogy megvettem ezt a készüléket, Ti ne tegyétek.


[link]


[link]

2008. aug. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hello. Nos én is gondolkoztam, hogy v640i-t vegyek vagy valami jó kis Nokiát. Talán Nokiát kellett volna választanom. Az első hozzászólónak nagy mázlija van, mert az én 640i-m nem birta 2 hétig, sőt még 2 napig sem:) Szervíz...frissités majd vissza hozzám. Most kb 4 naponta kell tőltenem, de ez még mindig jobb mintha naponta kellene tőltenem. Amúgy a többi mind igaz, hogy jó képeket csinál stb... Megvagyok elégedve vele!!
2008. aug. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az előzöt vedd :) Nekem is olyanom van és naaagyon jóó kis gép :D Sok hasznos dolog is van benne, de ebbe nem merülnék bele...
2008. szept. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

V640i-m volt kb fél évig. Külsőre szép, belsőre sokat tud, meg is voltam vele elégedbe, de nekem hamar elromlott.


Nekem elveszett a hátulja(magától leesett, venni nemlehet hozzá).

A Média lejátszója nem tölti be a számokat, se az adatkábelt se a fülhalgatót se a töltőt nemtartja meg magában, kilöki nem érzékeli, és kb. 2naponta lemerül.


Én megbántam most már, de te tudod :)

2009. júl. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%
Nekem már több mint 1 éve megvan és semmi probléma nincs vele!! Szép, okos, nem jön le magától a hátulja, nem csúsznak ki belőle a kábelek, zenelejátszóval sincs gond... Szerintem nagyon jó kis telefon!
2009. júl. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor szerencséd van vele.

Tegnap megpróbáltam bekapcsolni, fél perc után rezgett egyet és kikapcsolt. Azóta se kapcsol be.

2009. júl. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem egyik se volt még hasonló se de a sagemre azt mondta egy mobilos hapi hogy lassú nem megbízható
2009. dec. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!