Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telekom Domino Arany szint...

Telekom Domino Arany szint eléréséhez szükséges pontokat mennyi idő alatt lehet/kell összegyűjteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

7 éve vagyok Telekom előfizető (pontosabban feltöltőkártyás), utána is néztem a Kapcsolat Programnak.

Az Arany szintről ennyit ír a dokumentum:


"A Magyar Telekom az alábbi képlet alapján számszerűsíti a Telekom otthoni szolgáltatásokra és Telekom irodai és vezetékes

szolgáltatásokra vonatkozóan a havi Kapcsolat pont értékét:

 Telekom otthoni és üzleti számla kedvezményekkel és nem normál díjazású tételekkel csökkentett nettó összege

után, minden 500 Ft után havonta 8 Kapcsolat pont.

2014. február 1-jétől: Arany kedvezményjogosultság 480 Kapcsolat pont.

2014. február 1-jétől: Platina kedvezményjogosultság 1210 Kapcsolat pont."


Belépve a telekom oldalán csak annyit jelez, hogy "még 70 pont szükséges a következő szint eléréséhez"


Következő szint alatt az "Aranyat" értik? Továbbá ha elérem ezt a szintet, erről kapok e-mail és/vagy SMS értesítőt? Továbbá meddig gyűjthetem még a pontokat?


Előre is köszönöm!



2015. ápr. 13. 16:22
 1/1 anonim válasza:
igen kapsz sms értesítést
2016. jan. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!