Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia Z2 tulajdonosok, írnátok?

Xperia Z2 tulajdonosok, írnátok?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek a telefonról? megbízható, jó, nem akadozik (sajnos egy csúcsmodelltől sem várná az ember, de mégis.. Lg G3), stb? :)

Ilyet szeretnék venni, és már olvastam róla jókat, de akinek van egy pár perce, írhatna róla:))

negatív is jöhet, ha van esetleg


2015. ápr. 13. 20:36
 1/2 anonim válasza:
szia,én januárban vettem z2-t és annyira jó, hogy párom is lecserélte a samsung s4-ét erre:) Mindketten megvagyunk elégedve vele, nem akad,nem áll le, az akksi nagyon jól bírja,még az iphonom sem bírta ilyen jól,mint ez. minden alkalmazás szépen fut rajta,eddig még nem tapasztaltam hibát, de hát még csak 4 hónapos:)
2015. ápr. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Z3-at szerettem volna,de a z2 külsőre jobban tetszik, és azt hallottam,hogy a 3 elhajlik a zsebben. így z2-re esett a váalsztas
2015. ápr. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!