Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért merül gyorsan az Iphone 5s?

Miért merül gyorsan az Iphone 5s?

Figyelt kérdés
nem rég vettem, de azt tapasztaltam, hogy gyorsan lemerül... kb 2 óra. az a gond,hogy akkor is merül, ha magam mellé leteszem, és semmit nem csinálok vele. ideje lenne egy akkumlátorcsere?

2015. ápr. 14. 10:05
 1/7 Tengor ***** válasza:
Nincs olyan alkalmazás, ami tekeri a CPU-t?
2015. ápr. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nincsen. mindent kikapcsolok rajta
2015. ápr. 14. 10:17
 3/7 anonim válasza:
Nekem Nokia Lumia 520assal van hasonló problémám.
2015. ápr. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
BT, wifi. Ezek szívnak a legtöbbet, ha használtan vetted, akkor hagyták lemerülni, és tönkremeni az aksi.
2015. ápr. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha kikapcsolsz mindent még futhat valami a háttérben
2015. ápr. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 padam1 ***** válasza:

Az iPhone 5-ösöknél az akkumulátor meghibásodása egy a néhány előforduló típushiba közül. Valószínűleg, hogy nálad is az akksit kell cserélni. Ez nem olyan horror összeg, hiszen a szereléssel együtt 10-15 ezer forintért cserélik. Ha érdekel, hogy ilyenkor mit és miért csinálnak, akkor olvasd el ezt:


[link]

2015. ápr. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
63%
Barátnőmnek volt ilyen, és azt kell csinálni, hogy megnézed a stoppert, hogy megy e és az összes hasonló alkalmazást, mert sokszor véletlenül bekapcsolod, vagy magától bekapcsolódik!
2015. ápr. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!