Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5s miert merul ilyen...

Iphone 5s miert merul ilyen gyorsan? Mindenkinek igy merul? Fel8kor leveszem toltorol es fel3kor mar rakhatom fel. Netezek vele sokat hasznalom de hat akkor is

Figyelt kérdés

2015. jan. 9. 09:39
 1/2 anonim ***** válasza:

ha sokat netezel, akkor egészen normális.

nálam úgy megy, hogy csak akkor van a net is bekapcsolva, ha mindenképpen szükség van rá, és úgy másfél napokat is kibír, de ha úgy nekiesek a netezésnek mondjuk utazás közben, akkor szépen leszívja 3-4 óra alatt a felét, de ez a legtöbb okostelóra meg igaz. nálam mindig van egy powerbank, ha esetleg szükség lesz rá, már hozzászoktam.

2015. jan. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Attól is függ, min internetezel. A wifi kevésné szívja le, mint a mobilnet. Meg hogy mobilneten is edge kapcsolatot vagy 3G-t használsz. Utóbbi ugyan gyorsabban tölti be az adatokat, így ténylegesen működnie kevesebb ideig kell, de összességében mégis jobban meríti tapasztalatom szerint az akkumulátort, mert a kapcsolatot is fent kell tartani, és ez ott több áramot fogyaszt.


Én ha nem vagyok wifis helyen, direkt kikapcsolom a wifit. A mobilnet mindig megy EDGE-en, ha szándékosan internetezni akarok picit hosszabban, akkor meg bekapcsolom arra az időre a 3G-t. Az e-mailhez, imessage-hez, pár weboldalhoz (gyakorikerdesek :D) bőven elég az edge is.


Nekem 4s van, 2 évvel öregebb az akkumulátor, mint a tiedben, egy fél óra mobilnet legalább 20%-ot leszív róla, ha nem többbet.

2015. jan. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!