Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Belassult a z3 compactom?!

Adrian75 kérdése:

Belassult a z3 compactom?!

Figyelt kérdés

Az lenne a helyzet hogy nemrég jött ki a lollipop a z családra és én örültem neki mint majom a farkának le is frissítettem,de 1-2 nap után el kezdett belassúlni.

Nem tudom mi lett vele eddig nem volt lassúság.



#Sony #Lollipop #z3 ccompact
2015. ápr. 14. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
z3 kompakt mobilaréna teszt fórum regisztrálsz és segítenek
2015. ápr. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szoftverfrissítésnél nem ajánlott adat törlés nélkül frissíteni, mert bugos lesz a teló.. Gondolom, PC Companionnal frissítetted, és az adataid megmaradtak.. Csinálj egy biztonsági mentést most mindenről, dugd fel gépre a telód, menj rá, hogy javítás, ezáltal egy tiszta rendszer lesz rajta. Ezután visszaállíthatod a biztonsági mentést. Az adataid ugyanúgy megmaradnak és minden jó lesz.
2015. ápr. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kérdező.. ***** válasza:
Csinálj egy gyári visszaállítást a beállításokban.
2015. ápr. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen az adataimat nem töröltem.

Köszönöm a válaszokat.

2015. ápr. 14. 17:43
 5/5 anonim ***** válasza:
A gyári visszaállítás nem vonatkozik rendszerszintű módosításokra, így például a rootot sem távolítja el. Ez azért fontos, mert az előző rendszerből visszamaradt rendszerfájlok is okozhatják a problémát.
2015. ápr. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!