Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S3 I9300,...

Samsung Galaxy S3 I9300, újraindítás után beragad a Samsung logónál. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Mikor a kérdést írom, körülbelül fél órája be volt kapcsolva a telefonom, az akkum 40%-on volt, leszedtem néhány alkalmazást, utána pedig újraindítottam a telefont. Ezután kész, ennyi, újraindítás után beragad a Samsung logónál és kész, nem tudom rávenni hogy elinduljon. Cache-t már töröltem, nem működik így se, factory resetet meg csak így nem akarok, azzal minden adatom elvész, + nem 100% hogy működni is fog. Neten alig találni valamit, csak ugyanazokat. Nem értem, mi lehet a probléma, fél perc leforgása alatt nem működik a telefon. Most is 10 perce várok de semmi, még csak nem is az hogy vmiért túl sok ideig tart neki elindulni. Mint aki meghalt. És itt nem arról a problémáról van szó h magától újraindul folyamatosan, elindítom, kiírja hogy Samsung Galaxy S3 GT-I9300, utána jön az animált Samsung logó, led világít, aztán lekapcsol, a Samsung logó meg itt villog nekem örökké. Vigyem garanciára? Félek, hogy letojnák/elkérnének érte nevetséges összeget. Persze ha kell, elviszem, csak kíváncsi vagyok mit tudnak erre mondani mások.

Köszönöm!



2015. ápr. 14. 16:08
 1/3 A kérdező kommentje:
A "leszedtem néhány alkalmazást" úgy kell érteni hogy letöröltem, és nem nélkülözhetetlen appokról van itt szó, többek között leszedtem a Facebookot hogy kipróbáljam milyen nélküle, merítette az aksit rendesen. Most úgy is kipróbáltam hogy töltőn van, úgy se csinál semmit. Viszont ha ki van kapcsolva teljesen és fölrakom töltőre akkor mutatja hogy tölt, az nem ragad be.
2015. ápr. 14. 16:11
 2/3 A kérdező kommentje:
És nem rootoltam vagy bármi, ilyen szempontból teljesen érintetlen. Lassan 1 éve lesz meg.
2015. ápr. 14. 16:23
 3/3 A kérdező kommentje:
Most már nem érdekes, factory resettel gond megoldva.
2015. ápr. 14. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!