Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lefagyott a telefon indulás...

BélaXY7 kérdése:

Lefagyott a telefon indulás közben, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy Huawei G630ról van szó. Hirtelen belassult nagyon. Nagy nehezen feljött a leállítás opció rányomtam vagy 5-10 percig a leállítás felirat ment. Letettem mikor megint ránéztem a huawei boot animáció jelent meg és... ennyi. Így áll már 1 órája. Aksi beépített így még ki sem tudom szedni. Reagálni semmire se reagál. :-\


Vmi ötlet?



2015. ápr. 14. 16:25
 1/3 anonim válasza:
Ha töltőre rakod vagy bedugod a gépbe usb-én, arra sem reagál? Több ötletem nincs.
2015. ápr. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Töltőre, gépre semmi. :(
2015. ápr. 14. 16:37
 3/3 A kérdező kommentje:
Na sacc így egy óra után végre hajlandó volt elfogadni a power gomb nyomást. Úgy látszik most oké. Ötlet hogy mi lehetett a gond ilyenkor? Utolsó cselekedetem mielőtt a probléma jelentkezett neteztem de csak különböző boltok árajánlatait néztem így kizárnám, hogy vmi oylan oldalra mentem ami hozzá segített volna egy vírushoz. Semmit nem telepítettem már hetek óta.
2015. ápr. 14. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!