Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s4 vs Iphone 5s?

Samsung galaxy s4 vs Iphone 5s?

Figyelt kérdés

Ti melyiket választanátok? Nekem s4-em van és gondolkozok hogy le cseréljem-e iphone 5s-re. Szerintetek?

Ja és más telefont is írhattok ha nektek valami más jobban tetszik.



2015. ápr. 15. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Igen, cseréld le :)
2015. ápr. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Inkább ne! Az iPhone csak arra való, hogy az ember megmutassa, mennyi pénze van, hogy telik ilyenre is! Ár érték/arányban iszonyú rossz, olcsóbb a Samu, de többre mész vele! Ha jó telót akarsz, ami sokat tud, akkor hagyd meg!
2015. ápr. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%

Ezen a kérdésen úgyis össze fognak veszni az emberek, mert már 1millió ilyen eset volt. Én S4-ről váltottam iPhone 5S-re és sokkal jobb! Neked kell dönteni, hogy szeretnéd-e ezt a változást.

A az emberek 50%-a minimum úgyis azt mondja, hogy ne tedd meg, mert ők még soha nem használtak iPhonet..

2015. ápr. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
72%

Szia!

Nekem iphone 5s-em van, es teljesen meg vagyok vele elégedve, sőt! Galaxy 5s-em is volt, de azzal nem voltam ennyire megelégedve, hamar elkezdett fagyni, könnyebben szétesnek a programok, weboldalak, amit en az iphoneon nem tapasztaltam még egyáltalán idáig. Az akksi is egy napot simán kibír, szóval ha teheted, cseréld le! Csak ajánlani tudom!

2015. ápr. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!