Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most vettem egy samsunk...

Most vettem egy samsunk galaxy ace 3 telót. Felfedeztem rajta az s voice alkalmazást. Egy bajom van, kicsit gyatra az angol kiejtésem, nem tudok valahol "magyar hangvezérlést" letölteni?

Figyelt kérdés
Olvastam a korábbi hozzászólásokat is de nem jutottam düllőre. letöltöttem ezt is : [link] de nem használ, vagy lehet nem tudom használni de nem erre gondoltam mert külön ikonba jeleníti meg én meg azt hittem hogy az s voice-on belül a beállításoknál megtalálom a magyar nyelvet de nem. Megoldás?

#Samsung Galaxy Ace 3 #voice s #hang alapú vezérlés
2015. ápr. 15. 17:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem lehet sajnos. Az S Voice nem támogatja a magyar nyelvet és ezt nem lehet pótolni egy harmadik féltől származó nyelvi csomaggal.
2015. ápr. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!