Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Grand Neo,...

Samsung Galaxy Grand Neo, vagy S3 telefont éri meg jobban venni?

Figyelt kérdés

Én semmit nem értek a telefonokhoz, de a régi készülékem már teljesen tropára ment. 14 éves vagyok, a max ár az olyan 60000 forint, amit rászánok, de jó lenne ha sokáig is bírná. A fent említett két típuson gondolkozom, de ha valaki tud jobbat ajánlani, azt megköszönöm. Nekem annyi a fontos, hogy jó kamerája legyen, ami lehetőleg elől is legyen neki. Kéne vaku, viszonylag nagy kijelző, nagy memória, és körülbelül ennyi elég is. Na meg ugye legyen "okos".

Tudnátok segíteni, hogy melyiket válasszam, vagy ha ezek nem jók, tudtok olyat, ami megfelelőbb lenne a számomra? Előre is köszi a válaszokat. :)



#telefon #Samsung #cserszömörcés-molyhos tölgyes bokorerdő
2015. ápr. 16. 16:24
 1/1 anonim válasza:
100%
Nem sokkal drágább az LG G2
2015. ápr. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!