Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok a tabletemre...

Hogyan tudok a tabletemre manuálisan másik androidot rakni?

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy adott egy S G Tab 10.1 GT-P7500, amin először android 3.2 volt, idővel felfrissítettem 4-re, és ugye kb 1 év múlva szükségem volt egy rootolásra. A rootot el is végeztem, csak hogy az ugye azzal jár, hogy visszarakja a stock androidot. Most újra android 3.2 van rajta, és hiába szeretném frissíteni 4-re, azt írja ki, hogy nem érhető el frissítés.


Hogy tudom megoldani, hogy újra android 4.x.x legyen rajta? Mert a 3.2 már nagyon régi, és sok funkció nem érhető el rajta, ami engem idegesít.


Kérlek, segítsetek! Köszönöm!


2015. ápr. 17. 18:27
 1/2 Cadee válasza:
Ha ezt a kérdést felteszed csak egy helyes válasz van. Vidd szakemberhez. Csináltam már és nem nehéz. De ha nem èrtesz hozzá és rossz androidot próbálsz meg rátenni akkor tègla lesz a gépből.
2015. ápr. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! Igen ez jó ötlet, de pénzkidobásnak tartom. Drágább lenne, mint egy ugyan ilyen, új tablet.


Azóta ráraktam egy kitkatet, meg egy touch recovery menut, és minden simán megy


Ez alapján sikerült, minden link megtalálható a leírásban, ha valakinek kellene még: https://www.youtube.com/watch?v=Q64ihWo_FZY

2015. ápr. 18. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!