Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Üdv! Milyen Nokia Lumiát v....

Üdv! Milyen Nokia Lumiát v. más telefont tudtok mondani, aminek az ára maximum 40 ezer forint?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 17. 18:31
 1/3 anonim válasza:
Amennyiben a Windows Phone - Android-hoz képest - korlátolt funkcióival megelégszel, akkor nagyon tudom ajánlani a Lumia 520-at. Ha csak szükség esetén kapcsolom be a mobilinternetet, akkor 4 napot gond nélkül kibír az akkumulátor.
2015. ápr. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
520-at már semmiképp nem ajánlanám, kapásból 3 jobb Lumiát tudk mondani: 532, 535 és 635 1 GB. Ha nem zavar a méret, akkor 535 a legjobb/legfelszereltebb ezek közül, ha megvagy vaku és előlai kamera nélkül, akkor hardveresen Lumia 635 1 GB a legerősebb, de csak szolgáltatónál kapható.
2015. ápr. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 ToriTaylor válasza:
Én a 925 ajállanám. Nekem is az van és imádom csak az vele a gond h tobbe kerul mint 40.000 sokkal tobbe.... De szerintem megeri az arat. En mar ket eve hasznalom es meg mindig tokeletesen mukodik es szuper. Bar en nem az a tipus vagyok aki vigyaz a telefonokra... Sztem nezz utana a nokia lumia 925 nek
2015. máj. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!