Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Core Duos Nem...

Samsung Galaxy Core Duos Nem mindig kapcsolt be a wifi, volt hogy 3 óra után sikerült bekapcsolnom. Ajánlották a gyári visszaállításokat, ma megcsináltam, de úgyanúgy megy, nem javult meg. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 17. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy segít, de próbáld meg a wifi directet leállítani home gombal lépj ki. Egyébként ez az Ace 3-nál(és még ki tudja hány Samsung telefonnál) ezt a kernelben lévő hibás wifi illesztőprogram okozza.
2015. ápr. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

És mit lehetne tenni, hogy megjavuljon?

Vagy csak szervíz?

2015. ápr. 18. 10:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez nem fizikális hiba hanem szoftveres. Ezt bizonyítja az hogy az én Ace 3-am amíg gyári rendszerrel ment folyton lassan vagy egyáltalán nem töltött be semmit sem wifiről csak ha minden egyes alkalommal leállítottam a wifi directet, de mikor ráraktam egy nem hivatalos custom szoftvert(a kernel is módosított verzióra lett cserélve), valahogy ez a hiba teljesen megszűnt...
2015. ápr. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És hogy frissíthetném a szoftvert?
2015. ápr. 18. 11:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez nem frissítés, hanem a gyári Samsungos rendszer teljes lecserélése. De az hogy ez van-e ennél a telefonnál nem tudom. Az viszont biztos hogy ez természetesen nem rendeltetésszerű használat és ezért a garanciának annyi ha lecseréled a gyári Androidod.
2015. ápr. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nehéz lecserélni? Hogy tudnám?
2015. ápr. 18. 12:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát mielőtt ilyesmibe kezdenél érdemes jól utána olvasni a dolgoknak mert ez azért átlag felhasználóknak elsőre eléggé kínai lehet. Egyébként nem tudom hogy ehhez a telóhoz van-e ilyen szoftver mint az Ace 3-hoz.
2015. ápr. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi.:)
2015. ápr. 18. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!