Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Help! Frissíteném xperia z1...

Joe3 kérdése:

Help! Frissíteném xperia z1 compactomat lollipopra de a pc companion ezt irja ki:a telefon szoftverfrissitési információi jelenleg nem érhetők el. Már másik gépen is próbáltam hátha a netemmel van problem de ugyanezt írja ott is. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 18. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Mekkora szerencsés vagy,NE FRISSÍTSD.

Tudod mennyien panaszkodnak a lollipopra? Azt te elképzelni nem tudod,hogy frissítés után mennyire szaggat tőle a készülék,meg csomó hiba van benne. Most az Xperia Z családról beszélek.

Nagyon sok helyen olvasom egyfolytában,hogy valami eszméletlen szar,szaggat meg minden baja van,és mindenki vissza akarja csinálni.

Szóval én biztos hogy nem frissíteném.


Ui.: Én nem fikázom a Lollipopot,mert nekem is az van LG tabomon,azon tökéletesen fut.

2015. ápr. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Z1 en flashtoolal frissitettem ugyh mindent torolt a telefonbol, semmi baja a lollipopnak szepen fut, elenkebb mint az elozo verziok, kicsit jobban merul, de mintha gyorsabban is toltene, tobb a szabad ram, nem akadozik, nem melegszik jobban mint a kitkat jobban tetszik kinezetre is
2015. ápr. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm megoldottam a companion beálításoknál át kellett állítani autómatikus proxy felismerésre.Azért köszönöm a válaszokat.Sajnos a frissités még nincs sokáig tököl a tmobil
2015. ápr. 18. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!