Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos mobilrol KOMPLET...

Androidos mobilrol KOMPLET telefonkönyvet excel formátumba miként tudom leszedni?

Figyelt kérdés
Androidos mobilrol KOMPLET telefonkönyvet excel formátumba miként tudom leszedni? Nem probaverziot keresek ami csak 300 szamot tudok leszedni, hanem kb 800-at.

2015. ápr. 18. 10:19
 1/4 A kérdező kommentje:

googleplay aruhazbol leszedtem, de a kis aranyos csak probaverziojúúúúú :-P


google beírtam kiegeszítettem hogy FULL és jőőőő világossag! :-)


Excel Contacts 2.8.2.2 Full Patched Apk

(KEYWORD: “samyuapp”).


Lényegtelen a mobiltipus, itt csak az android a lényeg. Végén megkérdezi hogy SD cardra mented vagy elküldöd emailbe.

2015. ápr. 18. 11:15
 2/4 anonim ***** válasza:
Gmail névjegyek mondhatni ingyen exportál csv-t, ha szinkronizálsz egyáltalán. Nagy felfedezés!
2015. ápr. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

"KOMPLET telefonkönyvet excel formátumba"


Gmail névjegyzék? Telefonkönyv mentése a téma, de köszönöm hogy írtál.

2015. ápr. 20. 09:45
 4/4 anonim ***** válasza:
A telköny a kontaktok összessége. Nem kell ám mindenhez a világon törött program.
2015. ápr. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!