Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kontakt hiába lép fel iphone...

Adam19044 kérdése:

Kontakt hiába lép fel iphone 4s-nél mikor bedugom az asztali PC-m-be. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Nos mikor a telefont rádugtam a gépre, fel-le csatlakozik össze vissza, nem képes rajt maradni, ez nagy gond, mert az Itunes kell mindenhez, így pedig nem bírom azt sem használni. Sem a kábel, sem a telefon, sem a gép USB bemenet nem hibás, mert ellenőriztem őket. A telefon amikor más gépre dugom, működik, ahogyan a kábel is. Azonban mikor a gépház ugyanazon USB bemenetébe bedugok egy más eszközt, felismeri, és működik. Tehát nem értm mi lehet a baj, de készítettem egy videót, amit látni mindent.


https://www.youtube.com/watch?v=eAe16bQcjl8


2015. ápr. 19. 00:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Eredeti a kábel?

Nekem is volt egy hasonló gondom, más gép felismerte az 5S-em, az enyém valamiért nem, és kellett vennem egy másik kábelt. (Amúgy is vettem volna eredetit, csak gondoltam jó lesz a kamu pár napig amíg lesz időm elmenni.)

2015. ápr. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen eredeti a kábelem, méghozzá két féle kábellel is próbáltam :(
2015. ápr. 19. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!