Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Összetört Samsung galay ace 4...

Összetört Samsung galay ace 4 érintőkijelzőjét, kb mennyiért cserélik ki?

Figyelt kérdés

Kb egy hete vettük a 10 éves lányomnak már elötte is volt telefonja és az megvolt neki kb 2 évig, és semmi baja nem volt!

Ezt az ace 4 et egy hete vettem neki előfizetésesen persze a kártya nem az ő telefonjába van!

Amikor tegnap behozta hozzám összetörve meglepödtem, mert már nem az első telefonja volt és már régóta mondogatta nekem, hogy vegyek egyet neki!


Na mindegy nem is ez a lényeg, csak a külső érintőképernyő tört össze maga a belső kijelzőnek semmi baja úgy értem, hogy nem folyt össze, és a hátlapnak sincsen semmi baja!


Telekomtol vettük szerintetek mennyiért cserélik ki mégis?



2015. ápr. 19. 18:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Ennyit mondanak majd: "nem rendeltetésszerű használat" és mutatják, merre van az ajtó. A garancia nem érvényes fizikai sérülésekre, még akkor sem, ha konstrukciós hiba miatt történt az eset. Ismerősömnek a zsebében repedt meg a kijelző üvege, de nem tudja bizonyítani, hogy nem elejtette, vagy a földhöz vágta, és amiatt történt.


10-20 ezer forintba fog kerülni a csere, ha a pénztárcádba mélyen bele szeretnél nyúlni.

2015. ápr. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!